LoL Kite Script

(0 Değerlendirmeye Göre)
1894 Görüntülenme

Wadbot, hesabını riske atmadan avantaj isteyen oyuncular için yapılmış premium Kite Script yazılımıdır. Wadbot lol dosyaları ve bellek arasında hiçbir bağlantı oluşmaz, böylece
%100 güvenli bir deneyim elde edilir!Önemli Uyarılar
Windows 10 (x64)
Intel / AMD
Windows 7,8
Canlı Stok Durumu
7 Gün
30 Gün
Süresiz
Kite Script
WadBot, oyunun içinde / işlem / bellek ile herhangi bir Enjeksiyon veya manipülasyonun gerçekleşmediği için böylece% 0 ban oranıyla sonuçlanan yardımcı bir araçtır. WadBot, diğer tüm lol script yazılımları gibi değil. Belirtildiği gibi, WadBot oyunun kendisine müdahale etmeyecektir (diğer bir deyişle, harici bir "hiledir") Bu nedenle, diğer lol script yazılımlarının aksine, League of Legends'da avantaj elde etme eğlencesini yaşamak için her 24 saatte bir, Yeni bir hesap satın almak zorunda kalmayacaksınız.

WadBot'un ana özelliği sizin için otomatik olarak kite yapmaktır. WadBot'u 2,5+ saldırı hızına sahip olduğunuz takım savaşlarında bir yardım aracı olarak kullanılır, "DPS" Damage per second ya da saniye başına verilen hasar. Genellikle nişancıların savaşlarda vurduğu hasara göre DPS’i belirlenir. Zorlaşan takım savaşlarında DPS'yi en üst düzeye çıkarmak zorlaşır (örneğin Ölümcül tempo twitch + lulu kombo). WadBot, League of Legends İstemcinizin "ekran görüntülerini" yakalayarak AttackSpeed'inizi gerçekten verimli bir şekilde okur, Ve saldırı hızı durumunun nerede bulunduğunu bulur ve görüntüyü gerçek zamanlı olarak yazıya dönüştürür.

WanBot, olası tüm ayarların özelleştirilmesine büyük önem vermektedir. Ayrıca, AttackSpeed ​​için ekran görüntüsünün konumunu ayarlamak için basit bir araç sunmaktadır. Orbwalker en küçük ayrıntıya uyarlandı. Bu, neredeyse hiç DPS'nin kaybolmadığı ve hala rakibinizden uzaklaştığınız anlamına gelir! WadBot, 2020'deki en iyi Harici LoL Script Hesaplarını riske atmadan Ingame avantajı isteyen oyuncular için yapıldı. WadBot tamamen dışsaldır ve oyunun kendisine müdahale etmez.
Wadbot Features
Supports ADC
Auto Kiting
AUTO QSS/CLEANSE/HEAL
Only Champ Target
Focus Target
Spacebar To Win
100% Undetected


1894 Görntülenme

         
Yorumlar / Değerlendirmeler
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0

Bu ürün değerlendirin!

Profil sayfası aboneliklerine git ürünü değerlendir.